Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
19-02-2020
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ABEO.PA  
ABEOAL17.900018.000017.850018.0000+0.561,100
ABNX.PA  
ABIONYX PHARMAAL1.00001.26800.97001.1820+36.337,586,921
ECOSLOPSAL11.900012.100011.700012.0500+1.261,459
GROUPE GUILLINAL14.720015.100014.660015.1000+2.7214,797
QWAMPLIFYAL5.90006.00005.80006.00000.0020,439
SPINEGUARDAL0.26000.33500.25100.3240+20.903,738,759
SPINEWAYAL0.00540.00580.00530.0056+7.6946,204,170
THERACLIONAL1.27001.30001.24001.2800+1.1939,704
AMUN.PA  
AMUNDIAL76.650077.850076.550077.8500+1.30146,150
AURS.PA  
AURES TECHNOLOGIESAL22.950023.100022.750023.0500+0.442,277
CBOT.PA  
CBO TERRITORIAAL3.85003.88003.85003.8600+0.2615,372
CC4.PA  
AMUNDI EUR CRP ETFAL228.1800228.4620228.1800228.4207+0.051,166
CDA.PA  
COMPAGNIE DES ALPESAL28.950029.100028.950029.1000+0.525,984
CDI.PA  
CHRISTIAN DIOR SEAL434.4000445.6000433.8000445.6000+2.5810,103
CEU2.PA  
AMND MSCI EU ETFAL69.320069.527069.320069.5270+0.794,392
DBG.PA  
DERICHEBOURGAL3.34003.45603.32203.4560+3.85254,885
EC.PA  
TOTAL GABONAL132.5000133.5000132.5000133.5000+0.75114
ETL.PA  
EUTELSAT COMMUNICATIONSAL12.875013.015012.670012.9950+1.401,272,922
FNAC.PA  
FNAC DARTYAL43.200043.880043.200043.2600+0.7941,906
GLDM.PA  
LYX GOLD EUR ETFAL78.850080.010078.710079.5600+2.3024,721
GLUX.PA  
AMUNDI GLOBAL LUX ETFAL143.5149145.9023143.5149145.9023+2.351,792
GNE.PA  
GENERAL ELECTRICAL11.502011.900011.500011.9000+0.759,900
HLT.PA  
LYX STX HLTHCARE ETFAL116.9200117.8100116.9200117.4290+0.77972
INN.PA  
INNELEC MULTIMEDIAAL4.52004.78004.48004.7800+5.755,391
IPH.PA  
INNATE PHARMAAL7.10507.32507.10507.1700+0.99280,367
JBOG.PA  
JACQUES BOGARTAL10.600011.050010.600011.0500+2.313,997
LNA.PA  
LNA SANTEAL49.950051.000049.900051.0000+2.2018,994
YMAGISAL1.52001.96001.52001.8950+26.33175,643
MAN.PA  
MANUTAN INTERNATIONALAL60.200060.600060.200060.6000+1.00260
MC.PA  
LVMHAL412.3500419.0500407.6000419.0500+2.49541,054
MDM.PA  
MAISONS DU MONDEAL12.580013.150012.500012.9200+3.44357,352
MEU.PA  
LYXOR MSCI EUROP ETFAL141.5200142.1700141.5200142.1700+0.922,464
MVAE.PA  
LYX FT DV EU MIN ETFAL133.7000134.5600133.7000134.5600+0.66108
NAVYAAL0.88000.88800.85200.8880+1.3719,645
PAT.PA  
PATRIMOINE ET COMMERCEAL19.600019.750019.600019.7500+0.77829
PSB.PA  
PSB INDUSTRIESAL19.800020.000019.800020.00000.00203
RBO.PA  
ROCHE BOBOISAL19.100019.450019.100019.4500+1.83391
RCO.PA  
REMY COINTREAUAL100.9000104.8000100.5000103.5000+2.78170,380
RUI.PA  
RUBISAL54.700055.800054.550055.1000+1.01144,501
SAF.PA  
SAFRANAL144.2500145.9500144.0500145.9500+1.81754,787
STR.PA  
SPDR MSCI EurCoD ETFAL131.4600132.5400131.4600132.5400+1.360
STW.PA  
SPDR MSCI EurHc ETFAL169.9600170.9600169.9600170.8600+0.80409
USIH.PA  
LYX MARKIT iBOXX ETFAL96.300096.390096.300096.3200-0.12367





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Francaisbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Francaisbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Francaisbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Francaisbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.